Kaip pirkti ir gauti prekę

 

Kai elektroninėje krautuvėlėje pateiksite mums užsakymą, Jums nurodytu Jūsų el. pašto adresu atkeliaus elektroninis laiškas, kuriuo mes patvirtinsime Jūsų užsakymo gavimą (užsakymo numeris, Jūsų pasirinkta prekė, kiekis, kaina, pasirinktas prekės pristatymo būdas) bei pateiksime informaciją, kaip ir kur reikia apmokėti už prekę. Šiuo metu už prekę apmokėti galite 2 būdais, atsižvelgiant į pasirinktą prekės pristatymo būdą. Taigi:

1. lpexpress.lt – tai puiki galimybė greitai ir patogiai gauti įsigytą prekę tiems, kurie nenori stovėti ilgose pašto skyrių eilėse ar gyvenantiems toli nuo pašto skyriaus. Tai viena pigiausių siuntimo galimybių, kai kaina nepriklauso nei nuo siuntos svorio, nei nuo atstumo tarp terminalų. Kaina priklauso tik nuo pasirinktos dėžutės dydžio ir siuntimo vietos pasirinkimo – į terminalą ar tiesiai į namus. Prašytume užsakymo pastabų langelyje parašyti, kokį lpexpress.lt siuntimo būdą renkatės – į kitą terminalą ar nurodytu adresu. Išsamią informaciją prašome žiūrėti čia: http://www.lpexpress.lt/LP-Express-24/Kainos.html

2. Pašto siuntiniai – standartinis prekės siuntimas per pašto siuntinius. Kaina priklauso nuo siuntinio svorio, siuntinys atsiimamas pašto skyriuose. Išsamią informaciją prašome žiūrėti čia: http://www.post.lt/lt/pagalba/kainu-skaiciuokle

3. Mes patys pristatome prekę Jums tiesiai į rankas – prekę galime pristatyti Vilniaus teritorijoje valandomis po darbo arba savaitgaliais (pagal individualią situaciją). Pristatymo kaina Vilniaus teritorijoje – 15 Lt. Tuo atveju, jeigu užsakote ypatingai didelį užsakymą, pvz., nuo 300 Lt, prekę pristatysime Jums nemokamai Vilniaus teritorijoje.

 

Taigi, atsiskaitant už prekę, turite padaryti bankinį pavedimą į šią sąskaitą (bankas, sąskaitos numeris). Atlikdami pavedimą, nurodykite sumą, kurią Jums įvardinome užsakymo patvirtinimo el. laiške (suma, kartu su pasirinkto pristatymo būdo kaina) bei užsakymo numerį (nepamirškite jo nurodyti!). Kai tik pinigai įkris į mūsų sąskaitą, per 1-2 dienas paruošime Jūsų prekės pristatymą Jūsų pasirinktu būdu. Nepamirškite, kad prekė Jums bus pristatyta Lietuvos pašto numatytais terminais, prekės pristatymo kainą taip pat nustato Lietuvos paštas. Jeigu pasirinkote mūsų pačių prekės pristatymo būdą, už prekę galėsite atsiskaityti ir vietoje.

 

Kaip elgtis, jeigu gavote apgadintą ar kitą prekę?

 

Mes esame suinteresuoti, kad prekė Jus pasiektų tokia, kokią išsirinkote krautuvėlėje. Jei tik nutiko taip, kad gavote prekę apgadintą / arba gavote ne tą prekę, kurią užsakinėjote, prašome iš karto mus informuoti elektroniniu paštu info@amt-keramika.lt arba telefonu 8-676 16001, kad galėtume susitarti dėl prekės pakeitimo.

 

Dėkojame, kad domitės amt-keramika.lt darbais!

Su pagarba,

amt-keramika